Navigácia

Obsah

ODBORNÁ KONFERENCIA APÚMS SR - MAREC 2019

Typ: ostatné
V dňoch 13.-15.3.2019 sa v priestoroch Grand hotela Permon konala tradičná Odborná konferencia APÚMS SR. Rozdelená bola do troch samostatných blokov a v rámci nej odznelo celkom 18 prezentácií. Odborný program prilákal do konferenčnej sály 73 prednostov, 14 čestných členov, 21 hostí a iných účastníkov zo samosprávy. Na konferencii sa predstavilo propagáciou svojich produktov a služieb aj 26 partnerských organizácií.

Prvý blok bol venovaný najmä legislatíve a efektívnej miestnej samospráve z pohľadu prednostu obecného úradu. Tento blok mal seminárový charakter s obsahovým prierezom najdôležitejších informácií z legislatívy a riadenia úradov miestnych samospráv.

Druhý blok prezentácii sa niesol v znamení noviniek v oblasti verejného obstarávania, softwerových riešení, mestského mobiliáru, webových sídiel a  moderných Smart cities riešení.

V treťom bloku okrem inšpiratívnych partnerských prezentácii si mohli účastníci vypočuť aj užitočné rady a odporúčania týkajúce sa participatívneho rozpočtu v samospráve a rozvoja miest a obcí na Slovensku z pohľadu strategického plánovania, vízií a perspektív rozvoja. 

Prezentácie z konferencie si môžete stiahnuť alebo pozrieť tu.

Ďakujeme našim partnerom a hosťom za ich podporu a aktívnu účasť.


Vytvorené: 21. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 21. 3. 2019 19:48
Autor: